VIRBAC MEGADERM MONO saszetek 8mlx28
Dostępność: 30 szt.
Cena: 95.75 Cena przed promocją: 106.39 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 95.75 Cena przed promocją: 106.39 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Kartonik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wypadająca sierść |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Waga produktu | 200 g |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych i olbrzymich psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy olbrzymich psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Wielkość rasy | Olbrzymia rasa +45 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Zawartość tłuszczu | 100 % |
| Popiół surowy | 0 % |
| Białko | 0 % |
| Włókna surowe | 0 % |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 105mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.