VET RESPONSE URINARY mokra karma dla kota 85g
Dostępność: 16 szt.
Cena: 11.72 Cena przed promocją: 13.02 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 16 szt.
Cena: 11.72 Cena przed promocją: 13.02 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Kamienie struwitowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Indyk |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Dietetyczna mieszanka paszowa |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie powstawaniu kamieni struwitowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozpuszczanie kamieni struwitowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przed powstawaniem kamieni struwitowych i szczawianowo-wapniowych |
| Waga produktu | 85 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Tacka |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Popiół surowy | 1,2% |
| Białko | 9,5% |
| Zawartość wilgoci | 80,5% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Włókna surowe | 0,8% |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 28mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.