Uchwyty mocujące do urządzeń Acar 504,F5,S8,S10,X5 (2szt.)
Symbol: W0009
Dostępność: 5 szt.
Cena: 10.46 Cena przed promocją: 11.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: W0009
Dostępność: 5 szt.
Cena: 10.46 Cena przed promocją: 11.62 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Właściwe wykorzystanie | Domowe biuro, Biuro |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 35mm |
| Długość | 2mm |
| Wysokość | 70mm |