Uchwyt samochodowy do smartfona Esperanza BEETLE EMH113 (kolor czarny)
Symbol: EMH113
Dostępność: 32 szt.
Cena: 11.64 Cena przed promocją: 12.93 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EMH113
Dostępność: 32 szt.
Cena: 11.64 Cena przed promocją: 12.93 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Uchwyt pasywny |
| Właściwe wykorzystanie | Samochód |
| Typ telefonu komórkowego | Telefon komórkowy/Smartfon |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Kąt obrotu | 360° |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 88mm |