Uchwyt sufitowy monitora FPMA-C340 BLACK
Symbol: FPMA-C340BLACK
Dostępność: 1 szt.
Cena: 410.40 Cena przed promocją: 456.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FPMA-C340BLACK
Dostępność: 1 szt.
Cena: 410.40 Cena przed promocją: 456.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory Telewizory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 25 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 106 cm |
| Wysięg (maks.) | 156 cm |
| Obrót | 6 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |