Uchwyt ścienny do telewizora Maclean MC-862 (ścienne; 26" - 55"; max. 40kg)
Symbol: MC-862
Dostępność: 4 szt.
Cena: 38.48 Cena przed promocją: 42.76 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-862
Dostępność: 4 szt.
Cena: 38.48 Cena przed promocją: 42.76 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Dystans do ściany (min.) | 4 cm |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Minimalna wielkość ekranu | 66 cm (26") |
| Odpowiedni dla monitora komputerowego | Tak |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 455mm |
| Wysokość | 105mm |
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.