MACLEAN ORGANIZER PODBIURKOWY NA KABLE, MAX. OBCIĄŻENIE 5KG, BIAŁY MC-105 W
Symbol: MC-105 W
Dostępność: 4 szt.
Cena: 41.43
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-105 W
Dostępność: 4 szt.
Cena: 41.43
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Maksymalne obciążenie | 5 kg |
| Grubość blatu (min) | 0,5 cm |
| Montaż | pod blatem biurka lub stołu |
| Opaski kablowe w zestawie | Tak |
| Grubość blatu (max) | 5 cm |
| Materiał | Stal |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 405mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 40mm |