Uchwyt ścienny do telewizora Maclean MC-781 (Obrotowy, ścienne, Uchylny; 26" - 55"; max. 45kg)
Symbol: MC-781
Dostępność: 2 szt.
Cena: 132.25 Cena przed promocją: 146.94 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-781
Dostępność: 2 szt.
Cena: 132.25 Cena przed promocją: 146.94 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Głębokość (max.) | 14 cm |
| Głębokość (max.) | 5,7 cm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -12 - 2° |
| Dystans do ściany (min.) | 5,7 cm |
| Dystans do ściany (max.) | 47 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 45 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Odpowiedni dla monitora komputerowego | Tak |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 66 cm (26") |
| Szerokość | 578mm |
| Długość | 262mm |
| Wysokość | 72mm |
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.