Uchwyt ścienny do telewizora Maclean MC-670 (ścienne, Uchylny - 27"; max. 20kg)
Symbol: MC-670
Dostępność: 3 szt.
Cena: 37.93 Cena przed promocją: 42.14 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-670
Dostępność: 3 szt.
Cena: 37.93 Cena przed promocją: 42.14 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Dystans do ściany (max.) | 7,5 cm |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Odpowiedni dla monitora komputerowego | Tak |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 85mm |
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.