Uchwyt ścienny do telewizora Maclean MC-648 (Obrotowy, ścienne, Uchylny - 42"; max. 30kg)
Symbol: MC-648
Dostępność: 27 szt.
Cena: 56.87 Cena przed promocją: 63.19 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MC-648
Dostępność: 27 szt.
Cena: 56.87 Cena przed promocją: 63.19 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Głębokość (max.) | 3,95 cm |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 15° |
| Dystans do ściany (min.) | 6 cm |
| Dystans do ściany (max.) | 39,3 cm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 106,7 cm (42") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 58,4 cm (23") |
| Odpowiedni dla monitora komputerowego | Tak |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 260mm |
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.