Uchwyt ścienny do telewizora ART AR-70 (Obrotowy, Uchylny; 23" - 55"; max. 45kg)
Symbol: AR-70
Dostępność: 11 szt.
Cena: 142.25 Cena przed promocją: 158.05 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AR-70
Dostępność: 11 szt.
Cena: 142.25 Cena przed promocją: 158.05 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Maksymalny udźwig | 45 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 58,4 cm (23") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Szerokość | 535mm |
| Długość | 237mm |
| Wysokość | 68mm |
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.