Uchwyt ścienny WL40-550BL18 43-75 cali
Symbol: WL40-550BL18
Dostępność: 10 szt.
Cena: 765.00 Cena przed promocją: 850.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WL40-550BL18
Dostępność: 10 szt.
Cena: 765.00 Cena przed promocją: 850.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Neomounts WL40-550BL18 to w pełni ruchomy uchwyt do płaskich ekranów do 75 o maksymalnej wadze 45 kg.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 43 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 100 x 150 600 x 300 800 x 200 300 x 300 350 x 350 600 x 400 500 x 400 400 x 200 400 x 400 440 x 400 100 x 200 200 x 100 200 x 200 200 x 300 400 x 300 600 x 200 200 x 400 300 x 200 800 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 45 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 5.5 cm |
| Wysięg (maks.) | 71 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |