Uchwyt ART AR-08 do TV 32-100" do 100kg z regulacją pionową
Symbol: AR-08
Dostępność: 1 szt.
Cena: 189.23 Cena przed promocją: 210.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AR-08
Dostępność: 1 szt.
Cena: 189.23 Cena przed promocją: 210.26 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 530 mm |
| Szerokość produktu | 815 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 15° |
| Dystans do ściany (min.) | 8 cm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 815 x 80 x 530 mm |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolor | Nie |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 812,8 - 1524 mm (32 - 60") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalna wielkość ekranu | 152,4 cm (60") |
| Maksymalny udźwig | 80 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Szerokość | 845mm |
| Długość | 67mm |
| Wysokość | 26mm |
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.