UNITEK PRZEWÓD ETHERNET PATCHCORD CAT.6 PŁASKI, 5M
Symbol: C1812GBK
Dostępność: 13 szt.
Cena: 18.14 Cena przed promocją: 20.15 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C1812GBK
Dostępność: 13 szt.
Cena: 18.14 Cena przed promocją: 20.15 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Typ przewodu | Stały |
| Typ przewodu | Kabel na bębnie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Standard kabla | Cat6 |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Długość kabla | 5 m |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 130mm |
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.