UNITEK PRZEDŁUŻACZ USB 2.0, AM-AF, 2M, Y-C450GBK
Symbol: Y-C450GBK
Dostępność: 24 szt.
Cena: 15.58 Cena przed promocją: 17.31 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Y-C450GBK
Dostępność: 24 szt.
Cena: 15.58 Cena przed promocją: 17.31 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Adapter złącza | Nie |
| Złączka 2 | USB A |
| Długość kabla | 2 m |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złączka 1 | USB A |
| Złącze 1 | Męska |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 130mm |