Q-LANTEC Moduł keystone RJ45 beznarzędziowy STP kat.6
Symbol: MKB-S6-1
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.24 Cena przed promocją: 19.15 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MKB-S6-1
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.24 Cena przed promocją: 19.15 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Metal |
| Współczynnik kształtu złącza | Prosty |
| Rozmiar przewodu AWG | 22/24 |
| Opór styku | 20 mΩ |
| Rodzaj złącza | Żeńskie |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Złącze(a) | RJ45 |
| Prąd | 1,5 A |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 25mm |
• Przed zainstalowaniem upewnij się, że urządzenie jest wyłączone z prądu.
• Nie używaj w wilgotnym lub mokrym środowisku.
• Zapewnij odpowiednie uziemienie podczas instalacji gniazd elektrycznych.