UNITEK ŁĄCZNIK RJ45 (F) - RJ45 (F) CAT.6 1 GBPS
Symbol: A1026BK
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.81 Cena przed promocją: 19.79 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A1026BK
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.81 Cena przed promocją: 19.79 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 19,4 mm |
| Szerokość produktu | 37,2 mm |
| Głębokość produktu | 22,7 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat7 |
| Szybkość przesyłania danych | 1 Gbit/s |
| Materiał obudowy | Termoplastyczny elastomer |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złącze 1 | Żeńska |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 40mm |
• Przed zainstalowaniem upewnij się, że urządzenie jest wyłączone z prądu.
• Zapewnij odpowiednie uziemienie podczas instalacji gniazd elektrycznych.
• Nie używaj w wilgotnym lub mokrym środowisku.