UNITEK KABEL USB-C - USB-C, 10GBPS 4K 60HZ 20V/5A
Symbol: C14082ABK
Dostępność: 12 szt.
Cena: 53.95 Cena przed promocją: 59.94 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C14082ABK
Dostępność: 12 szt.
Cena: 53.95 Cena przed promocją: 59.94 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Zasilanie USB | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | USB C |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 2 | USB C |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Prąd wyjściowy (max) | 5 A |
| Długość kabla | 1 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 90mm |