UNITEK KABEL USB-C - USB-A 3.1,M/M,0,25M, Y-C490BK
Symbol: Y-C490BK
Dostępność: 30 szt.
Cena: 18.55 Cena przed promocją: 20.61 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Y-C490BK
Dostępność: 30 szt.
Cena: 18.55 Cena przed promocją: 20.61 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 2 | USB A |
| Wersja USB | 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 0,25 m |
| Złączka 1 | USB C |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie narażaj kabla na długotrwałe działanie wilgoci.
• Unikaj zginania lub nadmiernego skręcania kabla.
• Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony.