Tuner DVB-T2 H.265 HEVC Cabletech
Symbol: URZ0336C
Dostępność: 10 szt.
Cena: 73.06 Cena przed promocją: 81.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: URZ0336C
Dostępność: 10 szt.
Cena: 73.06 Cena przed promocją: 81.18 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Nagrywanie | Tak |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Tak |
| Rodzaj demodulacji | 16-QAM |
| Rodzaj demodulacji | QPSK |
| Rodzaj demodulacji | 64-QAM |
| Rodzaj demodulacji | 256-QAM |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba tunerów | 1 tuner(y) |
| Zakres częstotliwości | 470 - 862 Mhz |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy | 7,5 W |
| Szerokość produktu | 167 mm |
| Głębokość produktu | 94 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba złącz scart | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Format obrazu | 4:3 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
| Źródło sygnału | Kabel. |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 576i |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane formaty audio | PCM |
| Obsługiwane formaty audio | AAC HE |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC/H.265 |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 172mm |
| Wysokość | 50mm |