ESPERANZA TUNER DVB-T2 H.265/HEVC EV106R
Symbol: EV106R
Dostępność: 49 szt.
Cena: 64.58 Cena przed promocją: 71.75 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EV106R
Dostępność: 49 szt.
Cena: 64.58 Cena przed promocją: 71.75 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj demodulacji | 64-QAM |
| Rodzaj demodulacji | QPSK |
| Rodzaj demodulacji | 16-QAM |
| Rodzaj demodulacji | 256-QAM |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Tak |
| Szerokość pasma | 8 MHz |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Impedancja wejściowa | 75 Ω |
| Zakres częstotliwości | 174 - 790 MHz |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Plus |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 6 W |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyjście cyfrowe audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Format obrazu | 4:3 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane tryby wideo | 576i |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| Źródło sygnału | Kabel. |
| Dołączone urządzenie PVR | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC/H.265 |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 145mm |