Tuf Tuf Saszetka mielonka z kurczakiem dla psa 100g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 0.87 Cena przed promocją: 0.97 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 0.87 Cena przed promocją: 0.97 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Kurczak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 100 g |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zawartość wilgoci | 63% |
| Zawartość tłuszczu | 9,6% |
| Popiół surowy | 3% |
| Białko | 9,1% |
| Włókna surowe | 3,6% |
| Szerokość | 91mm |
| Długość | 138mm |
| Wysokość | 23mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.