Trovet VPD Rich in Venison pies 10 kg
Dostępność: 24 szt.
Cena: 283.73 Cena przed promocją: 315.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 24 szt.
Cena: 283.73 Cena przed promocją: 315.26 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Główny smak | Jeleń |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 10 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Kategoria | Dla psa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Popiół surowy | 7,5% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Białko | 19,5% |
| Zawartość wilgoci | 8% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 170mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.