ROYAL CANIN VHN Neutered Adult Large - karma dla psa - 13kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 312.94 Cena przed promocją: 347.71 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 312.94 Cena przed promocją: 347.71 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Nie |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sterylizowane |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | ROYAL CANIN Neutered |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Brak danych |
| Waga produktu | 13 kg |
| Bezglutenowe | Nie |
| Główny smak | Drób |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Popiół surowy | 7,2% |
| Włókna surowe | 6% |
| Białko | 28% |
| Zawartość tłuszczu | 21% |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 570mm |
• Zapewnić dostęp do świeżej wody.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.