Trovet UPR Unique Protein królik dla psa,kota 800g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 33.99 Cena przed promocją: 37.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 33.99 Cena przed promocją: 37.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Mieszanka paszowa uzupełniająca |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Dietetyczna mieszanka paszowa |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Główny smak | Królik |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 800 g |
| Popiół surowy | 0,5% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Białko | 5,5% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 120mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.