Trampolina Fitness 128cm zielona
Dostępność: 30 szt.
Cena: 526.03 Cena przed promocją: 584.48 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 526.03 Cena przed promocją: 584.48 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Grupa docelowa | Children & Adults |
| Siatka bezpieczeństwa | Nie |
| Materiał ramy | Stal |
| Zalecany wiek (min) | 5 lat |
| Waga testowa | 440 kg |
| Typ produktu | Trampolina do fitness |
| Maksymalna waga użytkownika | 110 kg |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Kształt | Sześciokątny |
| Materiał powierzchni do skakania | Polipropylen (PP) |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Średnica produktu | 1280 mm |
| Szerokość | 910mm |
| Długość | 340mm |
| Wysokość | 105mm |