Salta Trampolina Royal Baseground - 396x244cm
Symbol: 5366A
Dostępność: 5 szt.
Cena: 3594.36 Cena przed promocją: 3993.73 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5366A
Dostępność: 5 szt.
Cena: 3594.36 Cena przed promocją: 3993.73 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Ilość nóg | 4 |
| Grupa docelowa | Młodzież |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Siatka bezpieczeństwa | Tak |
| Kształt | Prostokątny |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Typ produktu | Trampolina ogrodowa |
| Typ konstrukcji | Sprężyny zwojowe |
| Materiał ramy | Stal |
| Ilość sprężyn | 84 |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 2440 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 3960 mm |
| Szerokość | 590mm |
| Długość | 1670mm |
| Wysokość | 690mm |
• Sprawdź stan siatki ochronnej i sprężyn przed każdym użyciem.
• Nie skacz na trampolinie bez nadzoru dorosłych.
• Upewnij się, że trampolina jest odpowiednio zmontowana przed użyciem.