Traktor Frendt Vario 211
Symbol: BR-02180
Dostępność: 2 szt.
Cena: 109.80 Cena przed promocją: 122.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BR-02180
Dostępność: 2 szt.
Cena: 109.80 Cena przed promocją: 122.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Traktor Frendt Vario 211
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-02180 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Traktory |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Długość | 25.5 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Oznaczenia | |