Telewizor TV A Pro 2026 55 cali
Symbol: 63989
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2358.90 Cena przed promocją: 2621.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63989
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2358.90 Cena przed promocją: 2621.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
QLED quantum dot. Kolorowe oświetlenie
Wyświetlacz QLED z szeroką gamą kolorów i precyzyjną regulacją koloru to bardziej wciągający i realistyczny obraz. Wykorzystanie standardu gamy kolorów DCI-P3, która jest używana w Hollywood, zapewnia wyraziste i oszałamiające kolory.
Tryb reżyserski. Najwyższa jakość
Tryb spełniający standardy certyfikacji dla Hollywood, który wprowadza w życie kreatywną wizję reżysera.
Zobacz każdy detal
Rozdzielczość 4K pokazuje każdy szczegół z ogromną wyrazistością, dzięki czemu niczego nie przegapisz.
Wyjątkowy kontrast
Dzięki ulepszeniom jasności ekranu możesz oglądać obraz 4K z piękniejszymi detalami światła i cienia i większym kontrastem w przypadku filmów HDR.
Szybkie przetwarzanie obrazu
Dzięki częstotliwości odświeżania zwiększonej z 60 Hz do 120 Hz* w przypadku sygnałów HDMI telewizor wyświetla wyraźniejsze ruchome obrazy, zapewniając płynne efekty wizualne podczas rozgrywki.
* 120 Hz dostępne tylko w rozdzielczości 1080p.
Wyraźniejsze i płynniejsze efekty wizualne
Skompensowana interpolacja klatek podczas szybkiego ruchu eliminuje opóźnienia i rozmycie, zapewniając płynne i niezakłócone efekty w trakcie oglądanie wydarzeń sportowych i filmów.
Komfort dla oczu
Technologia przyciemniania DC następnej generacji płynnie steruje jasnością ekranu i eliminuje migotanie podświetlenia. Dostępny tryb ochrony wzroku skutecznie redukuje niebieskie światło, dzięki czemu możesz bez obaw cieszyć się oszałamiającymi obrazami.
Inteligentny dźwięk dla wielu scenariuszy
Zanurz się w bogatym, szczegółowym pejzażu dźwiękowym dzięki profesjonalnemu strojeniu audio od Xiaomi. Efekty dźwiękowe automatycznie dopasowują się, aby zapewnić wyjątkowe otoczenie dźwiękowe w zależności od odtwarzanej zawartości.
Wyjątkowe podwójne głośniki
Podwójne głośniki o dużej mocy charakteryzują się pełniejszymi basami i tonami wysokimi, a Ty możesz poczuć się jak w kinie w domowym zaciszu dzięki dynamicznemu i wyrazistemu dźwiękowi z certyfikatem Dolby Audio i DTS:X.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Asystenta Google.
Google TV gromadzi filmy, programy i inne materiały z Twoich aplikacji oraz subskrypcji i organizuje je specjalnie dla Ciebie. Szukasz czegoś nowego? Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje lub przeszukaj ponad 10 000 aplikacji i setki darmowych kanałów, używając potężnej wyszukiwarki Google. Dzięki spersonalizowanym profilom każdy użytkownik dostaje to, czego chce.
Apple AirPlay
Dzięki Apple AirPlay możesz przesyłać strumieniowo filmy, muzykę, gry i zdjęcia na Twój telewizor prosto z urządzenia iPhone, iPad lub Mac.
Nieograniczony widok
Bardzo wysoki wskaźnik stosunku ekranu do obudowy i niemal niewidoczne ramki sprawiają, że dosłownie zanurzysz się w filmach i grach.
Wygodna personalizacja
Wyszukaj ulubioną zawartość, używając sterowania głosem z zasięgiem 360°. Funkcje przycisków można dopasować dla własnej wygody.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
A Pro 2026 |
| Panel | QLED |
| Przekątna ekranu | 55'' |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Tuner TV | DVB-S2 DVB-C DVB-T2 (HD)/HEVC (H.265) |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV Google TV |
| Obraz | Filmmaker Mode (FMM) HDR10+ HLG (HDR HLG) |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Procesor |
Czterordzeniowy Cortex A55 |
| Wbudowana pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Nie |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI 1 x RJ-45 LAN 1 x Audio out 1 x Gniazdo CI/Cl+ 1 x USB 2.0 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Pobór mocy | 130 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 711 mm |
| Wysokość z podstawą | 770 mm |
| Szerokość | 1226 mm |
| Głębokość | 76 mm |
| Głębokość z podstawą | 312 mm |
| Waga | 9.1 kg |
| Waga z podstawą | 9.2 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Xiaomi - __XIA% |