Telefon MM 835L 4G dual sim Czerwony
Symbol: MAXCOMM835RED
Dostępność: 13 szt.
Cena: 345.60 Cena przed promocją: 384.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MAXCOMM835RED
Dostępność: 13 szt.
Cena: 345.60 Cena przed promocją: 384.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Oto klasyka w nowoczesnym wydaniu. Telefon klapka MM835 zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale także swoim wyjątkowym designem. To idealne połączenie praktyczności i elegancji. Wybierz swój styl spośród trzech oryginalnych, metalicznych kolorów.
Kompatybilność z aparatami słuchowymi (HAC)
| Informacje o produkcie | |
| Transmisja danych | GPRS UMTS (WCDMA) LTE |
| Sieć GSM | 900 MHz 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz 2100 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz (20) 1800 MHz (3) 2100 MHz (1) 2500 MHz (7) 900 MHz (8) |
| Obudowa | Clamshell (klapka) |
| Waga | 100 g |
| Wysokość | 114 mm |
| Szerokość | 57 mm |
| Głębokość | 18 mm |
| Bateria |
1400 mAh |
| Kolor | Czerwony |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 3,5'' (iPhone) |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
3,5" 320×480 px + 2,4" 240×320 PX |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Szczegółowe dane aparatu |
0,3 Mpx |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB (Type C) |
| GPS | Nie |
| Pamięć wewnętrzna | 48 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Karta SIM | Nano |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Tak |
| Java | Nie |
| MMS | Tak |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |