Telefon MM 39D SE 4G stacjonarny na karte SIM
Symbol: MAXCOMMM39SE
Dostępność: 11 szt.
Cena: 255.60 Cena przed promocją: 284.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MAXCOMMM39SE
Dostępność: 11 szt.
Cena: 255.60 Cena przed promocją: 284.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Nowoczesny i dobrze wyglądający telefon stacjonarny 4G na kartę SIM. Łatwy w użyciu i wyposażony w ładowarkę biurkową. Idealny towarzysz jako telefon biurowy i domowy.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MM 39D SE 4G |
| Transmisja danych | LTE UMTS (WCDMA) GPRS Bluetooth |
| Sieć GSM | 900 MHz 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz (7) 2100 MHz (1) 1800 MHz (3) 800 MHz (20) 900 MHz (8) |
| Obudowa | Standardowa |
| Wysokość | 145 mm |
| Szerokość | 47.2 mm |
| Głębokość | 14 mm |
| Bateria |
1000 mAh |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,4'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
176 x 220 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| GPS | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Karta SIM | Nie dotyczy |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Nie |
| Java | Nie |
| MMS | Nie |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |