Telefon MM 135L Dual sim USB C
Symbol: MAXCOMMM135L
Dostępność: 30 szt.
Cena: 73.80 Cena przed promocją: 82.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MAXCOMMM135L
Dostępność: 30 szt.
Cena: 73.80 Cena przed promocją: 82.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Elegancki i łatwy w obsłudze kieszonkowy telefon komórkowy z USB-C i wyrazistymi elementami obudowy.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MM 135L |
| Transmisja danych | Brak |
| Sieć GSM | 900 MHz 1800 MHz |
| Sieć UMTS | Nie |
| Sieć LTE | Nie |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 68 g |
| Wysokość | 115 mm |
| Szerokość | 49 mm |
| Głębokość | 12.8 mm |
| Bateria |
600 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 5 h |
| Czas czuwania (maks.) | 250 h |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,77'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
128×160 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) 3,5 mm combo minijack |
| GPS | Nie |
| Pamięć wewnętrzna | 32 MB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Nie |
| Java | Nie |
| MMS | Nie |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Dual SIM | Tak |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |