Telefon komórkowy 4G KX-TF600EXR czerwony
Symbol: TEPANKXTF600EXR
Dostępność: 3 szt.
Cena: 426.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TEPANKXTF600EXR
Dostępność: 3 szt.
Cena: 426.00
Rata 0% już od: / mc
Panasonic KX-TF600 łatwy w obsłudze telefon komórkowy 4G (ekran 2.8, Bluetooth, czas rozmów do 6 godzin, tryb głośnomówiący, latarka LED), czarny
Najważniejsze cechy
| Informacje o produkcie | |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas czuwania (maks.) | 290 h 0 s |
| Czas rozmów (maks.) | 6 h 0 s |
| Zasięg | 0 mm |
| Zasięg w pomieszczeniu | 0 mm |
| Wyświetlacz | Kolorowy Podświetlany |
| Identyfikacja numerów CLIP | Tak |
| Funkcja Flash | Nie Tak |
| Regulacja czasu Flash | Brak 100 ms |
| Tryb głośnomówiący | Tak |
| Automatyczna sekretarka | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Łączenie wielu słuchawek | Nie |
| Wybieranie połączeń | Tonowe |
| Książka telefoniczna | 2000 |
| Funkcje specjalne |
|
| Kolor | Czerwony Czarny |
| Wymiary |
110,5 x 58 x 21 mm |
| Waga | 131.5 g 0 kg |
| Oznaczenia | |