TROVET Weight & Diabetic WRD z kurczakiem - mokra karma dla psa - 400 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 24.21 Cena przed promocją: 26.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 24.21 Cena przed promocją: 26.90 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 400 g |
| Bez konserwantów | Tak |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Bez soi | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zaparcia |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Cukrzyca |
| Przeznaczenie | Pies |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Efekty zdrowotne | Obniżenie poziomu cukru |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Smak karmy | Kurczak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Cukrzyca |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Wiek pupila | Senior |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Kurczak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zawartość wilgoci | 81,5% |
| Białko | 7,5% |
| Włókna surowe | 1,7% |
| Popiół surowy | 2% |
| Zawartość tłuszczu | 2,6% |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 70mm |