TROVET Hypoallergenic Intestinal DPD z kaczką - sucha karma dla psa - 3 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 100.47 Cena przed promocją: 111.63 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 100.47 Cena przed promocją: 111.63 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ostra biegunka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zaburzenia wchłaniania jelitowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 3 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Kaczka |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Białko | 22% |
| Zawartość wilgoci | 8% |
| Popiół surowy | 6,5% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 285mm |
| Wysokość | 130mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.