TROVET ASD Urinary Struvite z kurczakiem - mokra karma dla kota - 200 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.96 Cena przed promocją: 19.96 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 17.96 Cena przed promocją: 19.96 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Smak karmy | Kurczak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie nerek |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Waga produktu | 200 g |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Kamienie struwitowe |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Bez cukru | Nie |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | utrzymanie PH moczu na właściwym poziomie, przeciwdziałanie powstawaniu kamicy nerkowej |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Kurczak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 5,5% |
| Białko | 9,2% |
| Zawartość wilgoci | 76% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 60mm |
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.