TRIXIE Woreczki na odchody - 4x20 szt
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.68 Cena przed promocją: 10.76 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 9.68 Cena przed promocją: 10.76 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Woreczki na odchody |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Plastik |
| Typ produktu | Woreczki na odchody |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Ilość sztuk | 4 |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 30mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie zostawiaj zwierzęcia bez nadzoru podczas używania produktu.
• Regularnie sprawdzaj stan produktu, aby uniknąć przypadkowego zranienia zwierzęcia.