STARCHBAG BIOworki 8 rolek x 15 szt. kol. liliowy
Dostępność: 30 szt.
Cena: 35.58 Cena przed promocją: 39.53 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 35.58 Cena przed promocją: 39.53 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Oferta sezonowa | Jesień |
| Kategoria produktu | Woreczki na odchody |
| Kolor produktu | Liliowy |
| Materiał | Włókno roślinne |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Ilość sztuk | 8 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 65mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Regularnie sprawdzaj stan produktu, aby uniknąć przypadkowego zranienia zwierzęcia.
• Nie zostawiaj zwierzęcia bez nadzoru podczas używania produktu.