TRIXIE Stick Quintett Premio Paluszki jagnięcina i indyk - przysmak dla kota - 5x5 g
Symbol: TX-42723
Dostępność: 16 szt.
Cena: 8.34 Cena przed promocją: 9.27 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TX-42723
Dostępność: 16 szt.
Cena: 8.34 Cena przed promocją: 9.27 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Przeznaczenie | Kot |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Efekty zdrowotne | Wspomaganie wzroku |
| Smak karmy | Drób |
| Smak karmy | Wątróbka |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Smak karmy | Indyk |
| Smak karmy | Łosoś |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Główny smak | Ryby |
| Główny smak | Indyk |
| Główny smak | Drób |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj produktu | Karma uzupełniająca |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Skład karmy | mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego(95%, w tym:6% jagnięcina, 6% indyk), składniki mineralne, yacca schidiger. |
| Waga produktu | 25 g |
| Ilość | 5 |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Popiół surowy | 10% |
| Bez cukru | Brak danych |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Białko | 33,5% |
| Bez soi | Brak danych |
| Zawartość wilgoci | 28% |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Włókna surowe | 2% |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 130mm |
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.