FELIX Party Mix Original 60g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 10.04 Cena przed promocją: 11.16 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 10.04 Cena przed promocją: 11.16 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Typ opakowania | Saszetka |
| Seria | PURINA Felix |
| Pojemność | 60 g |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Główny smak | Mix smaków |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 37mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 160mm |
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.