TRIXIE Miski ceramiczne na stojaku Eat on Feet 24641
Dostępność: 15 szt.
Cena: 82.95 Cena przed promocją: 92.17 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 15 szt.
Cena: 82.95 Cena przed promocją: 92.17 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Kolorystyka | Obraz |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Kategoria produktu | Miska |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Ceramika |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Objętość | 0,6 l |
| Średnica | 15 cm |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Ilość | 2 |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 360mm |
• Nie używaj uszkodzonych misek, mogą stanowić zagrożenie dla zwierzęcia.
• Regularnie sprawdzaj stan misek i pojemników, aby uniknąć gromadzenia się bakterii.
• Zawsze upewnij się, że miska jest czysta przed napełnieniem.