TRIXIE Miska ze stali nierdzewnej na gumowej podkładce dla psa o 20 cm - 1,8 L
Dostępność: 21 szt.
Cena: 31.40 Cena przed promocją: 34.89 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 21 szt.
Cena: 31.40 Cena przed promocją: 34.89 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Objętość | 1,75 l |
| Kategoria produktu | Miska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Średnica | 30 cm |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 295mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 295mm |
• Nie używaj uszkodzonych misek, mogą stanowić zagrożenie dla zwierzęcia.
• Zawsze upewnij się, że miska jest czysta przed napełnieniem.
• Regularnie sprawdzaj stan misek i pojemników, aby uniknąć gromadzenia się bakterii.