TRIXIE Ear-Care - Chusteczki do uszu - 50 sztuk
Symbol: TX-29392
Dostępność: 15 szt.
Cena: 32.14 Cena przed promocją: 35.71 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TX-29392
Dostępność: 15 szt.
Cena: 32.14 Cena przed promocją: 35.71 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Gryzoń, Kot, Pies, Królik |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot, Pies, Królik |
| Efekty zdrowotne | Czyste uszy, nawilżona skóra |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla królika |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria produktu | Akcesoria higieniczne |
| Waga produktu | 300 g |
| Ilość sztuk | 50 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 60mm |
• Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Chronić przed dziećmi.