FRANCODEX Chusteczki do czyszczenia oczu, uszu, łap dla psów, kotów, gryzoni 80 szt.
Symbol: FR172205
Dostępność: 30 szt.
Cena: 32.00 Cena przed promocją: 35.55 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FR172205
Dostępność: 30 szt.
Cena: 32.00 Cena przed promocją: 35.55 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Kategoria produktu | Produkty pielęgnacyjne |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria | Dla kota |
| Działanie produktu | Czyści i pielęgnuje |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Waga produktu | 500 g |
| Ilość sztuk | 80 |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 183mm |
| Długość | 121mm |
| Wysokość | 68mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.