TRIXIE Dental-Care - Chusteczki czyszczące zęby - 50 sztuk
Symbol: TX-29393
Dostępność: 30 szt.
Cena: 42.26 Cena przed promocją: 46.95 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TX-29393
Dostępność: 30 szt.
Cena: 42.26 Cena przed promocją: 46.95 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Efekty zdrowotne | Czyste zęby, świeży oddech |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Gryzoń, Kot, Pies, Królik |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot, Pies, Królik |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla królika |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria produktu | Akcesoria higieniczne |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Waga produktu | 300 g |
| Ilość sztuk | 50 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 60mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.