Słuchawki gamingowe z mikrofonem Vertigo
Symbol: SAVIO VERTIGO
Dostępność: 2 szt.
Cena: 123.30 Cena przed promocją: 137.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SAVIO VERTIGO
Dostępność: 2 szt.
Cena: 123.30 Cena przed promocją: 137.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Słuchawki gamingowe 7.1 Virtual surround SAVIO VERTIGO USB
Nowoczesny design, lekka konstrukcja i wyprofilowane nauszniki sprawiają, że seria VERTIGO to komfort i wydajność.
Zastosowana technologia dźwięku przestrzennego 7.1 virtual surround pozwala z niebywałą precyzją okreslić kierunek docierającego dźwięku. Słuchawki działają na zasadzie plug & play i sterowane są za pomocą prostego i intuicyjnego pilota na kablu. Cały przewód wykonany jest w oplocie co wydłuża jego żywotność, a użyty interfejs USB pozwala na sparowanie ich nie tylko z laptopem czy PC, ale równiez z TV BOX SAVIO GOLD.
| Informacje o produkcie | |
| Oznaczenia | |
| Przeznaczenie | Muzyka Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 116 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2.4 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
Mikrofon:
|