DEFENDER SŁUCHAWKI NAUSZNE BLUETOOTH FREEMOTION B645 CZARNE 63645
Symbol: 63645
Dostępność: 2 szt.
Cena: 89.36 Cena przed promocją: 99.29 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63645
Dostępność: 2 szt.
Cena: 89.36 Cena przed promocją: 99.29 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Słuchawki bezprzewodowe |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Ilość | 1 |
| Wejście AUX | Tak |
| Rodzaj portu gniazda USB | USB C |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 210mm |
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.