Słuchawki dla dzieci TAK2000CT/00
Symbol: TAK2000CT/00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 92.70 Cena przed promocją: 103.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TAK2000CT/00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 92.70 Cena przed promocją: 103.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Słuchawki dla dzieci TAK2000CT/00
Super bezpieczne, super zabawa!
Pozwól dzieciom zaszaleć z tymi kolorowymi przewodowymi słuchawkami! Są lekkie, wytrzymałe i mają limit głośności dla bezpiecznego słuchania. Przyszli znajomi? Funkcja udostępniania dźwięku pozwala dzieciom łączyć swoje słuchawki ze słuchawkami kolegi, dzięki czemu mogą słuchać razem.
Zawsze bezpieczne i pełne ciekawych treści. Głośność ograniczona do 85 dB.
Specjalnie zaprojektowane, aby były bezpieczne dla młodych uszu, głośność tych słuchawek została ograniczona do 85 dB. Muzyka, kreskówki, filmy, filmy edukacyjne: cokolwiek lubią, możesz się zrelaksować, wiedząc, że nie będą słuchać zbyt głośno.
Komfort dla dzieci i łatwa obsługa.
Mniejsze nauszniki z miękkimi poduszkami sprawiają, że te lekkie słuchawki są wygodne dla dzieci. Wyściełany pałąk można łatwo regulować w celu idealnego dopasowania, a kropki z tyłu pomagają dzieciom zorientować się, w którą stronę należy założyć słuchawki.
Kolorowa konstrukcja i personalizowane nakładki nauszne.
Wielokolorowa konstrukcja sprawia, że słuchawki wyróżniają się na wszystkie właściwe sposoby - a dzieci mogą spersonalizować swoje słuchawki za pomocą własnych dzieł sztuki! Wystarczy podnieść przezroczyste okienko nausznika, dodać swoje rysunki lub obrazy i ponownie zamknąć okienko.
Udostępnianie dźwięku dla podwójnej zabawy.
Wbudowany port udostępniania dźwięku oznacza, że słuchawki można łączyć łańcuchowo, aby dzieci mogły słuchać razem z tego samego urządzenia. Wystarczy podłączyć standardowy kabel słuchawkowy 3,5 mm do portu udostępniania dźwięku w tych słuchawkach, a następnie podłączyć drugi koniec kabla do gniazda słuchawkowego w drugiej parze słuchawek.
Wytrzymałe i składane.
Wykonane z trwałych, nietoksycznych materiałów słuchawki są odporne na codzienne użytkowanie przez dzieci. Gdy nie są używane, można je złożyć na płasko w celu łatwego przechowywania w szufladzie. Można je też złożyć na płasko i do wewnątrz, tworząc kompaktowy zestaw, który z łatwością zmieści się w kieszeniach i torbach.
Kompatybilne z większością urządzeń. Kabel 3,5 mm na USB-C w pudełku.
Te przewodowe słuchawki łączą się z urządzeniami przez USB-C, dzięki czemu są kompatybilne z większością laptopów, telefonów i tabletów. W zestawie znajduje się odłączany adapter gniazda słuchawkowego USB-C z dołączonym kablem 3,5 mm.
Wyraźne rozmowy z przyjaciółmi i rodziną.
Wbudowany mikrofon umożliwia dzieciom prowadzenie rozmów z rodziną i przyjaciółmi. Dedykowany mikrofon wychwytuje dźwięk ich głosu, podczas gdy algorytm redukcji szumów wycisza część hałasu z otoczenia.
Ciepły, naturalny dźwięk. Charakterystyczny dźwięk Philips.
Od filmów po muzykę - zakochają się w ich dźwięku! Słuchawki nauszne dla dzieci o charakterystycznym dźwięku Philips, są wyposażone w duże przetworniki 32 mm. Niezależnie od tego, czego słuchają, mogą cieszyć się ciepłym, naturalnym dźwiękiem z głębokimi basami.
Przemyślana konstrukcja i odpowiedzialne opakowanie.
Te słuchawki są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, a nasze opakowanie bez plastiku wykorzystuje karton z recyklingu z certyfikatem FSC i atrament na bazie soi. Aby uniknąć wysyłania niechcianych kabli, standardowy kabel audio 3,5 mm wymagany do połączenia słuchawek w łańcuch nie jest zawarty w pudełku.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 112 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Kolor | Turkusowy |
| Wymiary |
18 x 16 x 4 cm |
| Waga | 135 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |