Słuchawki bezprzewodowe nauszne FREEMOTION B480 Białe
Symbol: 63481
Dostępność: 2 szt.
Cena: 76.50 Cena przed promocją: 85.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63481
Dostępność: 2 szt.
Cena: 76.50 Cena przed promocją: 85.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy FreeMotion B480. Lekki i wygodny Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z przyjemną powłoką i dobrym dźwiękiem. Gniazdo na kartę Micro SD, czas działania - do 14 godzin.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | AUX 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) HSP |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 99 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 200 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 14 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 14 h |
| Materiał nauszników | Gąbka |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
9.50 x 18.50 x 17.10 cm |
| Waga | 200 g |
| Oznaczenia | |