Słuchawki bezprzewodowe kostne Shokz OpenSwim Pro czerwone
Symbol: S711-ST-RD
Dostępność: 30 szt.
Cena: 915.07 Cena przed promocją: 1016.74 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S711-ST-RD
Dostępność: 30 szt.
Cena: 915.07 Cena przed promocją: 1016.74 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zastosowanie | Połączenia/Muzyka/Sport/Codzienność |
| Zasięg | 10 m |
| Styl noszenia | Nauszny |
| Czas pracy | Do 9 godzin |
| Czas wodoodporności | 240 min |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Budowa słuchawek | Nauszne |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 135mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.